Category Archives: Uncategorized

XI Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. Włodzimierza Pietrzaka

Protokół Recytacja Pietrzak 11

 

Protokół z obrad jury edycji plastycznej XI Międzynarodowego Konkursu Artystycznego im. Włodzimierza Pietrzaka pt. „Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem” .

Na konkurs w kategorii plastycznej nadesłano 869 prac z Białorusi, Chin, Kazachstanu, Polski, Stanów Zjednoczonych Ameryki i Ukrainy.
Jury Konkursu w składzie:
dr Anna Sobczyk – Gąsiorek
– przewodnicząca Wydział Pedagogiczno – Artystyczny w Kaliszu UAM Poznań

dr Beata Kotecka
Wydział Pedagogiczno – Artystyczny w Kaliszu UAM Poznań

dr Beata Michalak – Konieczna
– przewodnicząca Kapituły Międzynarodowego Konkursu
Artystycznego im. Włodzimierza Pietrzaka

dr Przemysław Gąsiorek
Wydział Pedagogiczno – Artystyczny w Kaliszu UAM Poznań

Maciej Konieczny
Dyrektor i pomysłodawca Międzynarodowego Konkursu Artystycznego
im. Włodzimierza Pietrzaka

na posiedzeniu w dniu 10 stycznia 2020 r. postanowiło przyznać nagrody
i wyróżnienia:

w kategorii 3-6 lat

wyróżnienie – Antonina MACHOWICZ z Kalisza
III Nagroda – Karolina CHWAŁA z Warszawy
III Nagroda – Hanna GROCHOWSKA z Celestynowa
II Nagroda – Po Chi, Angelo CHAN z HONG KONG, China
I Nagroda – Łucja JAROSZ z Wrocławia

w kategorii 7-12 lat

wyróżnienie – Anna PAWEŁCZAK z Lublina
wyróżnienie – Antonina PIETRZAK z Przykony
III Nagroda – Zofia SOKOŁOWSKA z Leszna
II Nagroda – Zofia SOKOŁOWSKA z Leszna
I Nagroda – Oliwia JAŁOSZYŃSKA z Czarnej Dąbrówki

w kategorii 13-17 lat

wyróżnienie – nie przyznali
III Nagroda – Dominika PĘCZEK z Gliwic
II Nagroda – Emila CHRZCZONOWSKA z Stare Lubiejewo
I Nagroda – Anna BOROWYK z Kijowa, Ukraina

w kategorii 18-25 lat

wyróżnienie – Piotr MAIK z Kalisza
III Nagroda – Wiktoria PETRYCKA z Bytomia
II Nagroda – Julia KOZIEJ z Piekar Śląskich
I Nagroda – Natalia MORAWIEC z Piekar Śląskich

Podpisy jury

Protokół z posiedzenia obrad jury XI Międzynarodowego Konkursu Artystycznego im. Włodzimierza Pietrzaka pt. „Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem”.

Do udziału w edycji recytatorskiej zgłosiło się 29 uczestników.

Jury Konkursu w składzie:

Wojciech May – Nauczyciel języka polskiego, logopeda

dr Beata Michalak – Konieczna,
Wydział Pedagogiczno – Artystyczny w Kaliszu Uniwersytetu imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Przewodnicząca dr Małgorzata Ratajczyk,
Wydział Pedagogiczno – Artystyczny w Kaliszu Uniwersytetu imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu.

po wysłuchaniu wszystkich prezentacji konkursowych postanowiło przyznać wyróżnienia i nagrody:

Kategoria 9-12 lat

Wyróżnienie: ADRIAN GOBUCKI
z Zespołu Placówek Edukacyjno – Wychowawczych i Rehabilitacyjnych w Stemplewie

III nagroda: WIKTORIA GRYGUĆ
ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku

II nagroda: PAWEŁ MARCZYŃSKI z Przykony
ze Szkoły Podstawowej w Przykonie

I nagroda: TATIANA SMAK z Turku
ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Turku

Kategoria 13-16 lat

Wyróżnienie: MICHAŁ BUCZYŃSKI
z Zespołu Placówek Edukacyjno- Wychowawczych w Turku

Wyróżnienie: ADA FIGIEL
z Liceum Ogólnokształcącego w Górze

III nagroda: MIŁOSZ ĆWIK
z Gminnego Ośrodka Kultury w Kazimierzu Biskupim

II nagroda: FAUSTYNA SKROBAŃSKA
z I Liceum Ogólnokształcącego w Ostrzeszowie

I nagroda: ALEKSANDRA KOSEK
z I Liceum Ogólnokształcącego w Pabianicach

Kategoria 17-23 lat

III nagroda: NATALIA KROTOWSKA
z I Liceum Ogólnokształcącego w Turku

II nagroda: KAMIL ŚMIETAŃSKI
z Zespołu Szkół im. M. Kopernika w Koninie

I nagroda: KACPER TRZPIL
z Liceum Ogólnokształcącego w Górze

Podpisy Jury:

Turek, 18 stycznia 2020 r.